Botki damskie na słupku


kaniowski.eu


42-202 Częstochowa, Srebrna 202

Numer telefonu: +48 697 774 800

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Botki damskie na słupku

Słupkowe obcasy nie wychodzą z mody i są znacznie bardziej praktyczne niż szpilki, dlatego polski producent damskiego obuwia bardzo chętnie stawia na to rozwiązanie. Obcasy w jego butach mają różne wysokości, dzięki czemu można zapewnić sobie wygodę i stabilny chód, a jednocześnie, jeśli jest to pożądane, dodać sobie nieco centymetrów i wspaniale wydłużyć nogi. Pozwalają na to między innymi damskie botki na słupku, które na stronie kaniowski.eu można znaleźć w szerokim wyborze.

Mają one różne kolory. To nie tylko klasyczna czerń, ale też rzucający się w oczy beż czy nietypowa propozycja w postaci botków turkusowych, w odcieniu jednak na tyle ciemnym, że stanowi bezpieczny wybór nawet dla mniej odważnych pań.

Buty te wykonane są z naturalnej skóry, co daje ich niezwykłą odporność na uszkodzenia (zwłaszcza gdy zapewni się im nieco pielęgnacji), a także komfort użytkowania. Bez względu na wysokość obcasa, ich noszenie jest czystą przyjemnością, zwłaszcza że skóra dopasowuje się do kształtu stóp.

Firmy niedaleko

Adres usługodawcy:
Lubliniec, Powstańców Śląskich 54

Netpaka.eu

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Zabrze, Wolności 124A

Klinika Markowicz

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Czeladź , Władysława Reymonta 37

Plastbud

Zobacz wpis >