Szafa ubraniowa sum 420 w


MELMET Zbigniew Jan Grabarski


67-400 Wschowa, Dębowa Łęka 9

Numer telefonu: +48698611668

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Szafa ubraniowa sum 420 w

Pomieszczenia socjalne, szatnie szkolne czy basenowe – wszystkie te miejsca wymagają specjalnych mebli na ubrania. Najlepiej zaś w tej roli spisują się szczególnie szafki metalowe, o odpowiednio grubych drzwiach i ściankach, a także z zamkiem, dzięki czemu nikt niepowołany nie dostanie się do przechowywanych w nich rzeczy. Nie mniej ważna jest estetyka takiego wyposażenia.

Doskonale to rozumie firma MELMET, która od lat rozwija swoją działalność, dostarczając oferowane rozwiązania klientom z Polski, jak i tym z zagranicy. Do produkcji mebli wykorzystuje ona najwyższej jakości materiały, gwarantujące trwałość, a także estetyczny wygląd. Bogata paleta barwowa RAL umożliwia zaś pomalowanie ich na niemal dowolny kolor.

Jedną z najciekawszych propozycji tej marki jest szafa ubraniowa SUM 420 W, posiadająca zamek cylindryczny, pozwalająca zabezpieczyć odzież i inne rzeczy osobiste przed potencjalnymi próbami kradzieży. W środku dostępne są nie tylko półki, ale też haczyki na ręczniki, jak i drążek na ubrania codzienne czy służbowe. Warto sprawdzić jej ofertę ze względu na atrakcyjne ceny.

Firmy niedaleko

Adres usługodawcy:
Kramsk, Południowa 12

Savon Cosmetics Renata Szpikowska

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Piła, Promienna 23 /21

KJ Studio

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Poznań, Naramowicka 47

Wallmachine - Producent Fototapet

Zobacz wpis >